Hírek Hírek

Helyezések, díjak

1. helyezett: PTE MIK "Pollesto"

Lenkovits Attila, Pap Zoltán, Sebestyán András

  • 3 db Asus tablet a csapat minden tagjának a FESTO Didactic Kft.-től
  • 3 napos oktatás a BECKHOFF Kft.-nél
  • 20000 Ft.  a csapat minden tagjának
  • A PTE MIK Automatizálási tanszék számára
    • 1 db Siemens S1500 PLC + TIA Portal szoftver a SIEMENS Zrt.-től
    • PHOENIX Contact oktatás a kar területén a PHOENIX Contact Kft-től.
    • 1 db. OMRON starter kit az OMRON Magyarország Kft.-től.
    • 1 db. WAGO Ethernet Starter Kit a WAGO Hungária Kft.-től
    • 1 db Schneider TM241CE40R PLC a Schneider Electric Kft.-től.

2. helyezett: SZTE TTIK "Tridiómák"

Bodó István, Görbedi Ákos, Schaffer László

  • 1 db PLCCX5130 Embedded PC a BECKHOFF Kft.-től
  • 3 napos TwinCat3 oktatás a BECKHOFF Kft.-től

3. helyezett:  OE KVK AI "Óbudai Néva"

Babják Bence, Bóka Jenő, Sávai Péter

  • 1 db. WAGO Ethernet Starter Kit a WAGO Hungária Kft.-től
  • 3 napos TwinCat3 oktatás a BECKHOFF Kft.-től

4. helyezett: Szabadkai Főiskola "Vajdaság"

Acsai Dániel, Pálfi Róbert, Ladányi Lóránt

  • 1 db. OMRON starter kit az OMRON Magyarország Kft.-től.

5. helyezett: DE MK "MKII"

Zilahi Krisztián, László Tóth Xénia, Erszébet Deshko Zoltán

  • 1 db Schneider TM241CE40R PLC a Schneider Electric Kft.-től.

6. helyezett: ME GIK "MErészek"

Földi Szabolcs, Hlács Béla, Mihalenkó Gergő

  • 3 fős tanulmányút a WAGO telephelyén Mindenben (Németország) a WAGO Hungária Kft.-től
  • Legjobb SIEMENS csapatként 3 db. SIEMENS Logo mini PLC

7. helyezett: SZTE MK "Gépfarkasok"

Menczinger Péter, Módra László, Farkas Tamás

  • ROCKWELL Compact LOGIX PLC a Rockwell Automation Kft.-től

8. SZTE TTIK "JottOmega"

Markella Máté, Medvegy Viktor, Várkonyi Zoltán

  • 1 db FESTO PLC a Festo Didactic Kft.-től

9. helyezett: DE MK "MKI"

Puja Sándor Csaba, Szabó Gábor, Kovács Levente Csaba

  • 1 db Schneider TM241CE40R PLC a Schneider Electric Kft.-től.

10. helyezett: OE KVK AI "F5L2"  holtversenyben

Balassa Péter, Bodrogi Zsolt, Markó Dániel

  • Freelance folyamatirányító szoftver 2 hónapos licensz az ABB Magyarország Kft.-től
  • PHOENIX különdíj a PHOENIX Contact Kft.-től a legjobb PHOENIX PLC-vel versnyző csapatanak : 3 db PHOENIX hátizsák

10. helyezett: SZE "TAI" csapata holtversenyben

Ganyu Dániel, Németh Zoltán, Végh Gyula

  • 1 napos PHOENIX Contact oktatás az SZE campusban
  • 3 db TINA CLOUD 2 éves licensz a DesignSoft Kft.-től

12. helyezett: OE KVK AI "Óbudai Volga"

Csergő Zoltán, Pierer Zsolt, Tasi Péter

  • 3 db TINA CLOUD 2 éves licensz a DesignSoft Kft.-től

13. helyezett: DE TTK "DE Megahertz"

Csige Zoltán, Tálas Péter

  • 2 db TINA CLOUD 2 éves licensza DesignSoft Kft.-től

14. helyezett: KF "GAMF2"

Molnár Bálint, Péter Ádám, Sarusi István Dániel

  • 2 db TINA CLOUD 2 éves licensza DesignSoft Kft.-től

 

Gratulálunk a résztvevőknek és köszönjük a részvételt és a szponzorok támogatását.

Végeremény

A hivatalos végeredmény

 

A résztvevőknek és a felkészítő tanároknak gratulálunk, a szponozoroknak köszönjük a támogatást

Eredmények az 1. nap végén

Szobafoglalások

 

Szobaszám Létszám Vendég 8-Apr 9-Apr
201 2 Kátai Urbán Gábor x x
Helmich József x x
202 2 Lamár Krisztián x x
Borbély Endre x x
203 2 Vitéz Attila x x
Dr. Misák Sándor x x
204 2 Dr. Kincses Zoltán x x
Pletl Szilveszter x x
205 2 Csikós Sándor x x
Dr. Gyeviki János x x
206 1 Dr. Bencsik Attila x x
207 1 Dr. Nagy István x x
208 1 Vincze Tiborné x x
209 1 Dr. Zalotay Péter x x
210 1 Dr. Göllei Attila x x
211 1 Dr. Fodor Dénes x x
212 3 Kozó Gábor x x
2 fő evopros x x
213 1 Dr. Ballagi Áron x x
214 1 Dr. Trohák Attila x x
215 1 Dr. Neszveda József x  
Dr. Kucsera Péter   x
216 1 Dr. Gogolák László x x

Megközelíthetőség:

Hotel Barbakán
7624 Pécs, Bartók Béla u. 10.
Tel: 72/517-692
Fax: 72/517-693
info@barbakanhotel.hu
www.barbakanhotel.hu

1. versenyfeladat

Program

 

XXI. Országos Ajtonyi István Irányítástechnikai Programozó Verseny

2015. április 8-10.

 

Program

 

 

2015. április 8. szerda

Időpont Hallgatói program Oktatói program Fakultatív program
10:00 -től Érkezés, regisztráció, szálláshelyek elfoglalása  
12:00 - 14:00 Ebéd  
15:00 Verseny ünnepélyes megnyitója  
15:30 - 16:30 Elméleti feladat megoldása hallgatóknak    
15:30 - FIOM megbeszélés  
16:30 - 18.30 Ismerkedés az Evopro által fejlesztett, első feladat technológiájával, csatlakozás kialakítása  
19:00

Hallgatói program

Evopro Fogadás az oktatóknak  

2015. április 9. csütörtök

07:30 - 12:00 Programozás az A007-es teremben    
09:00-11:00 látogatás a BAT Pécsi Dohánygyárban  
12:00 - 13:00 Ebéd  
13:30 - 17:00 1. verseny feladat bemutatása, zsűri értékelése  
17:00 -19:00 Ismerkedés a Festo által támogatott, második feladat technológiájával, csatlakozás kialakítása  
17:00-17:30 Szakmai előadás: BECKHOFF: több mint automatizálás
19:00 Vacsora a hallgatóknak az Evopro meghívásában Fogadás az oktatók és szponzorok részére  

2015. április 10. péntek

07:30 - 12:00 Programozás    
08:00 - 09:00 FIOM értekezlet  
09:30 - 12:00 látogatás a Zsolnay negyedben  
12:00 - 13:00 Ebéd  
13:00 - 16:00 2. verseny feladat bemutatása, zsűri értékelése  
16:00 - 17:00 Szponzorok bemutatkozása  
17:00 - 17:30 Ünnepélyes eredményhirdetés és díjátadás  
17:30 - A verseny zárása  

 

 


 

Elindult a hivatalos weblap

Elkészült a PLC verseny hivatalos weblapja

A verseny támogatói A verseny támogatói